Ekibimiz

KONSINA olarak öncelikli hedefimiz, hastalarımızın iyileşme süreçlerine katkıda bulunarak onların yaşam kalitelerini arttıracak çözümler sunmaktır.

Murat Göker

Murat Göker

Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi


Pazarlama yönetimi ve uluslararası ticaret hukuku bölümlerinden mezun olan Murat Göker kariyerine UBS Asset Management'ta başladı ve kısa bir süre sonra İsviçre merkezli Oracle iştiraki bir şirketin pazarlama direktörlüğü pozisyonuna geldi. KONSINA'yı kurmak için Türkiye'ye gelmeden önce kariyerinin 8 yılını geçirdiği New York'ta çeşitli start-up'larda yöneticilik yaptı. Son olarak Alman FMCG şirketi Otto grubunun Kuzey Amerika ve Kanada'da hizmet gösteren moda ve e-ticaret şirketinin tüm operasyonlarını başarıyla yönetti. Birbirinden farklı endüstrilerde üst düzey yöneticilik yaparak edindiği tecrübeleriyle, birçok firmaya danışmanlık hizmeti verdi.

Murat Çelikdemir

Murat Çelikdemir

Finans ve Operasyonlar Direktörü, GM Yardımcısı


Murat Çelikdemir kariyerine 12 yıl boyunca çeşitli pozisyonlarda önemli tecrübeler edindiği Deloitte'da başladı. Aralarında Teknoloji, medya, FMCG, perakende, ve ilaç sektöründen iyi bilinen uluslararası firmaların da bulunduğu çok sayıda şirkete danışmanlık ve denetim hizmeti verdi. Ayrıca şirketinin İngiltere ve EMEA bölgesindeki uzun dönem projelerinde de aktif rol üstlendi. Ocak 2014'de KONSINA'ya katılmadan önce yine Deloitte'da Senior Manager pozisyonunda bulunuyordu. Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Murat, uluslararası Institute of Internal Auditors, Chamber of Certified Public Accountants, Association of Certified Fraud Examiners kuruluşlarının üyesidir.

KONSINA bu web sitesini kamuya ve sağlık profesyonellerine yönelik genel bilgi vermek amacıyla tasarlamıştır. Bu sitede yer alan hiçbir bilgi doktor veya eczacılarınızın önerilerinin yerine geçemez. Durumunuz hakkında doktorunuzun tavsiyelerinizi takip etmeniz önemle tavsiye olunur.