Ekibimiz

KONSINA olarak öncelikli hedefimiz, hastalarımızın iyileşme süreçlerine katkıda bulunarak onların yaşam kalitelerini arttıracak çözümler sunmaktır.

Murat Göker

Murat Göker

Group CEO


Pazarlama yönetimi ve uluslararası ticaret hukuku bölümlerinden mezun olan Murat Göker kariyerine UBS Asset Management'ta başladı ve kısa bir süre sonra İsviçre merkezli Oracle iştiraki bir şirketin pazarlama direktörlüğü pozisyonuna geldi. KONSINA'yı kurmak için Türkiye'ye gelmeden önce kariyerinin 8 yılını geçirdiği New York'ta çeşitli start-up'larda yöneticilik yaptı. Son olarak Alman FMCG şirketi Otto grubunun Kuzey Amerika ve Kanada'da hizmet gösteren moda ve e-ticaret şirketinin tüm operasyonlarını başarıyla yönetti. Birbirinden farklı endüstrilerde üst düzey yöneticilik yaparak edindiği tecrübeleriyle, birçok firmaya danışmanlık hizmeti verdi.

Murat Çelikdemir

Murat Çelikdemir

Ülke Müdürü, CPA I CFE


Murat Çelikdemir kariyerine 12 yıl boyunca çeşitli pozisyonlarda önemli tecrübeler edindiği Deloitte'da başladı. Aralarında Teknoloji, Lüks Tüketim Grubu, FMCG ve ilaç sektöründen çokuluslu ve uluslararası firmaların bulunduğu çok sayıda şirkete danışmanlık ve denetim hizmeti verdi. Şirketinin başta İngiltere olmak üzere EMEA bölgesindeki uzun dönem projelerinde aktif rol üstlendi. Ocak 2014'de KONSINA'ya katılmadan önce yine Deloitte'da Kıdemli Müdür pozisyonunda bulunuyordu. Ülke Müdürü olmadan sırasıyla Finans Direktörlüğü, Finans ve Operasyonlar Direktörlüğü görevlerinde bulundu. Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Murat, Fransa INSEAD ve ABD Columbia Universiteleri bünyesinde strateji alanında Executive eğitimleri tamamladı. Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi, Suiistimal İnceleme Uzmanlığı ve İleri Düzey Finansal Analiz lisanslarına sahip olan Çelikdemir, çok iyi düzeyde İngilizce bilmektedir. TURMOB, ACCA, ACFE, IIA gibi ulusal ve uluslararası mesleki kuruluşlara üyedir.

KONSINA bu web sitesini kamuya ve sağlık profesyonellerine yönelik genel bilgi vermek amacıyla tasarlamıştır. Bu sitede yer alan hiçbir bilgi doktor veya eczacılarınızın önerilerinin yerine geçemez. Durumunuz hakkında doktorunuzun tavsiyelerinizi takip etmeniz önemle tavsiye olunur.