Hakkımızda

KONSINA olarak öncelikli hedefimiz, hastalarımızın iyileşme süreçlerine katkıda bulunarak onların yaşam kalitelerini arttıracak çözümler sunmaktır.

Mükemmelliyetçilik

"Mükemmellik bir eylem değil, bir alışkanlıktır." Aristo

KONSINA olarak "mükemmelliyetçi" olarak anılmakla gurur duyarız. Yaptığımız her işte en küçük detayları kontrol ederek ortaklarımıza ve sağlık profesyonellerine yüksek kaliteli ürün ve servisler sunarız.

Esneklik

"Zekanın ölçüsü, gerektiğinde düşüncelerini değiştirebilmekte yatar." Albert Einstein

Büyüme odaklı bir şirket olarak değişime olabildiğince açığız. Sürekli değişen çevremizle uyum sağlayabilmek adına su gibi akıcı bir anlayışa sahibiz.

Adanmışlık

"Özveri hayal gücünün kapılarını açar." - James Womack

Sağlık, muhtemelen, hayatımızdaki en değerli şeydir. KONSINA olarak hastaların iyileşme süreçlerine katkıda bulunmak için durmaksızın çalışırız.

İleri Yönelik Olma

"Gelecek, bugün ne yaptığınıza göre şekillenir" Mahatma Gandhi

KONSINA her zaman ilerlemeci bir marka olmak amacıyla kurulmuştur. Attığımız her adımda gelecekteki sağlık ihtiyaçlarını düşünerek hareket ediyoruz.

Bilimsellik

"Bugünün bilimi yarının teknolojisini oluşturur." Edward Teller

Şirket olarak teknoloji ve AR-GE'nin tüm çalışmalarımız içinde en önemli yere sahip olduğuna inanıyor, daha iyi bir gelecek için her gün daha fazla çaba harcıyoruz.

KONSINA bu web sitesini kamuya ve sağlık profesyonellerine yönelik genel bilgi vermek amacıyla tasarlamıştır. Bu sitede yer alan hiçbir bilgi doktor veya eczacılarınızın önerilerinin yerine geçemez. Durumunuz hakkında doktorunuzun tavsiyelerinizi takip etmeniz önemle tavsiye olunur.