Hakkımızda

KONSINA olarak öncelikli hedefimiz, hastalarımızın iyileşme süreçlerine katkıda bulunarak onların yaşam kalitelerini arttıracak çözümler sunmaktır.

KONSINA, 2013 yılında kurulmuş uluslararası bir ilaç ve biyoteknoloji şirketidir. Kurulduğu günden itibaren ilaç endüstrisi için hammadde, hastalar için ise yenilikçi tedaviler sağlayarak spesifik alanlarda karşılanmamış bazı ihtiyaçları karşılama amacı bulunmaktadır.

KONSINA kuruluş hedeflerinden biri olan global pazarda önemli bir oyuncu olma yolunda kısa sürede önemli adımlar atmıştır. Bu noktada 17 Avrupa ülkesindeki faaliyetlerini Türkiye'den yöneten KONSINA, stratejik ortaklıklıklarıyla birlikte dolaylı olarak 65'ten fazla ülkeye erişebilmektedir.

Portföyümüzde bulunan 50'den fazla formülasyon ve etken madde ile birlikte Türkiye ve Doğu Avrupa'da özellikle ihtiyacı hissedilen ürünlerin önemli bir tedarikçisi konumuna gelmiş durumdayız. Bu noktadaki gelecek amacımız, farklı coğrafyalardaki tüm hammadde ihtiyaçları karşılayabilecek bir API gücü olabilmektir. Güvenilirliği ve etkinliği dünya çapında kanıtlanmış tüm ürünlerimiz FDA, ANVISA, UK-MHRA, MMC-SA, HEALTH CANADA ve WHO tarafından onaylanmış tesislerimizde üretilmektedir.

Araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizin odak noktasını yenilikçi tedavi yöntemleri oluşturmaktadır, ve bu faaliyetler Hematoloji, Onkoloji ve Enfeksiyon gibi özel alanlar üzerine yoğunlaşmaktadır.

KONSINA bu web sitesini kamuya ve sağlık profesyonellerine yönelik genel bilgi vermek amacıyla tasarlamıştır. Bu sitede yer alan hiçbir bilgi doktor veya eczacılarınızın önerilerinin yerine geçemez. Durumunuz hakkında doktorunuzun tavsiyelerinizi takip etmeniz önemle tavsiye olunur.