KONSINA ve Sanofi Anlaşması

KONSINA İlaç Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. Olarak Sanofi-Aventis İlaçları Ltd. Şti ile ticari anlaşmamızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

KONSINA olarak Şubat 2015 tarihinden itibaren Türkiye Pazarı için Sanofi tarafından üretilen Dosetaksel ve Oksaliplatin moleküllerinin tanıtım, pazarlama ve satış aktivitelerini üstlenmiş durumdayız. Uluslararası alanda bilinilirliği oldukça yüksek olan Sanofi'nin bu ürünleri, kanser tedavisindeki geniş endikasyonları dahilinde araştırmalarla kanıtlanmış yüksek hayat kalitesi ve daha uzun sağkalım süreleriyle dikkat çekiyor.

Piyasaya çıkış tarihlerinden beri (Dosetaksel 1997; Oxaliplatin 2004) spesifik kanser tedavilerinde uzun yıllar pazar lideri olan ve major terapilerde önemli bir yer edinmiş bu moleküller sayısız hastanın hayatlarına dokunup onların tedavi süreçlerinde yardımcı olmuştur. KONSINA olarak bu anlaşma sayesinde hastalarımızın hayat kalitelerini arttıracak en iyi terapileri getirmeye devam edecek olmaktan gurur duyuyoruz.

KONSINA bu web sitesini kamuya ve sağlık profesyonellerine yönelik genel bilgi vermek amacıyla tasarlamıştır. Bu sitede yer alan hiçbir bilgi doktor veya eczacılarınızın önerilerinin yerine geçemez. Durumunuz hakkında doktorunuzun tavsiyelerinizi takip etmeniz önemle tavsiye olunur.