KONSINA ASCO 2015’de

KONSINA olarak onkoloji alanındaki son gelişmeleri takip etmek amacıyla Chicago’da düzenlenen Amerikan Klinik Onkoloji Derneği’nin (ASCO) yıllık toplantısına katıldık.

“Illumination & Innovation” (Aydınlanma ve Yenilik) temalı ASCO 2015 dünya genelinden 30.000 onkoloji profesyonelini bir araya getiren alanındaki en büyük toplantı olarak biliniyor. Toplantı boyunca yayınlanan 4,882 akademik materyal onkoloji alanındaki yeni terapilerle birlikte kanserle mücadelede her geçen gün daha da güçlü bir konuma geldiğimizi gösterdi.

Toplantının “aydınlanma ve yenilik” teması KONSINA’nın sağlık sektöründeki yenilikçi yaklaşımını yansıtırken, onkoloji alanındaki çığır açan yeni gelişmeleri birincil ağızdan dinleme fırsatı ise bizlerin sağlık sektörü için yeni çözümler üretmek konusunda kararlılığımızı iyice pekiştirmiştir.

KONSINA bu web sitesini kamuya ve sağlık profesyonellerine yönelik genel bilgi vermek amacıyla tasarlamıştır. Bu sitede yer alan hiçbir bilgi doktor veya eczacılarınızın önerilerinin yerine geçemez. Durumunuz hakkında doktorunuzun tavsiyelerinizi takip etmeniz önemle tavsiye olunur.